Myśl twórczo, działaj kreatywnie

Posted on

Zapraszam Cię w podróż do Twoich własnych możliwości. Do krainy wyobraźni, fantazji i inspiracji . Użyj swojego potencjału i realizuj własne marzenia.

Jeśli będziesz postępował tak jak zawsze, Twoje efekty będą zawsze takie same.

Jak chcesz, aby było?

Chcę zaproponować Ci ćwiczenia uruchamiające Twoją kreatywność, i Twoje możliwości. Podczas moich warsztatów uczestnicy świetnie się bawią, a jak wiadomo, zabawa jest najprzyjemniejszą i najskuteczniejszą formą nauki, dzięki której zdobywa się nową, praktyczną wiedzę. Ćwiczenia mogą być motorem do działania, do zmiany, mogą stanowić inspirację do tworzenia, zazwyczaj są urozmaiceniem codzienności.

Warsztaty kreatywności kierowane są szczególnie do:

– przedsiębiorców poszukujących inspiracji biznesowych, jako środek wspomagający realizację celów, wyznaczanie drogi zawodowej, realizacji i osiąganiu sukcesu,
– osób wykonujących wymagającą umysłowo pracę, jako sposób na polepszenie koncentracji, zwiększenie wydajności umysłu itd.
– osób przeciążonych pracą umysłową, jako relaks dla umysłu, zmiana codziennego sposobu myślenia,
– osób wykonujących zawody twórcze, jako narzędzie do inspiracji, poszukiwania innowacyjnych rozwiązań,
– dzieci i młodzieży, jako środek wspomagający rozwój,
– uczniów i studentów, jako narzędzie pomocnicze w nauce,
– osób pracujących z klientem, w celu wzmocnienia i polepszenia relacji z klientami i współpracownikami, oraz uzyskania lepszych efektów pracy, np. sprzedaży,
– osób pracujących fizycznie, jako gimnastyka umysłu,
– właścicieli firm, kadry menadżerskiej i kierowniczej, jako kreator nowych rozwiązań i inspiracji,

Jak wyglądają warsztaty?

Warsztaty dla osób prywatnych ( dorośli i młodzież). Program warsztatów przygotowany każdorazowo przeze mnie zgodnie z potrzebami grupy wiekową do której jest kierowany. Każdy z uczestników może zgłosić zagadnienie, cel, efekt z którym chce pracować podczas warsztatu. Staram się uwzględnić wszystkie prośby, jeśli są one korzystne również dla pozostałych uczestników.

Warsztaty dla firm. Zazwyczaj na podstawie wcześniej określonego przez Ciebie zakresu potrzeb i oczekiwań. W zależności od rezultatów jakie chcesz osiągnąć, ilości osób w Twojej w firmie, wspólnie ustalamy częstotliwość, długość i zakres warsztatu. Wszystko po to, aby zoptymalizować efekty pracy Twoich pracowników. Napisz do mnie, określ rezultaty jakie chcesz osiągnąć, a ja przygotuję odpowiedni program dla Twoich pracowników.

Na czym polegają ćwiczenia kreatywne?

W ćwiczeniach używamy rekwizytów, ruchu, przestrzeni, metody projektowe, techniki wizualizacyjne. Gry i zabawy z użyciem, symboli, archetypów, metafor, skojarzeń. Podczas ćwiczeń uruchamiamy wszystkie nasze modalności sensoryczne. Tworzymy: sztukę, wspólne przedsięwzięcia, osobiste wnioski. Każdy taki warsztat wzbogaca uczestnika o nowe doświadczenia, wiedzę, przemyślenia. Inspiruje do podęcia nowych zadań, innowacyjnych rozwiązań. Każdy uczestnik staje się bogatszy.

Napisz do mnie, przygotuję program dostosowany do Twoich indywidualnych potrzeb.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *